Kursy nurkowania => nurkowanie wałbrzycg, kursy nurkowania w wałbrzychu. - Wałbrzyskie WOPR:: kur na ratownika wodnego, kury nurkowania.

Idź do spisu treści

Menu główne

Kursy nurkowania => nurkowanie wałbrzycg, kursy nurkowania w wałbrzychu.

Szkolenia

Podstawy nurkowania


Wszystkie kursy prowadzimy w systemie PADI. Jest to największa organizacja szkoleniowa na świecie zajmująca się nauka nurkowania. Dzięki doświadczeniu PADI cały zakres wiedzy jest bardzo łatwy do przyswojenia, a sam kurs staje się super przygodą oraz niezapomnianym doznaniem. Kursy prowadzą Instruktorzy PADI. Są oni przeszkolonymi zawodowcami, którzy pomogą w opanowaniu wymaganej wiedzy i umiejętności, abyś i Ty mógł zostać certyfikowanym nurkiem. Naukę rozpoczynamy w naszym centrum, specjalnie zaprojektowanej do tego sali wykładowej. Na wyposażeniu szkoły posiadamy sprzęt renomowanych firm. W trosce o Państwa bezpieczeństwo sprzęt jest regularnie serwisowany przez wykwalifikowaną ekipę serwisantów. Czuwają oni nad tym, aby wszystko działało bez zarzutu.

Wymagania zaliczeniowe kursów pozwalają na realizację ich założeń na wiele sposobów. Cały kurs może być przeprowadzony u nas w kraju lub dla Państwa wygody i komfortu część teoretyczna i basenowa w Polsce, a część związana z wodami otwartymi w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu na świecie. Nurkować może dosłownie każdy kto ma tylko chęci. Nurkowane jest sportem nie wymagającym od jego uczestników dużego wysiłku.  Pod wodą poruszamy się bardzo powoli, dzięki jacketowi możemy być na głębokości na której czujemy się bezpiecznie. Kurs nurkowy jest skonstruowany w ten sposób aby każdy kursant mógł opanować wymagane umiejętności.  
Chcesz dowiedzieć się więcej Centrum Sportu i Turystyki eXtreme - zapraszam.


Twoja droga nurkowa do osiągnięcia wyżyn w nurkowaniu rekreacyjnym.
Rafał Bartoszewicz - 662 018 975 lub napisz   biuro@diveandfun.pl  

 
 
 
 
 
 

Zadzwoń lub napisz do Nas:

Rafał Bartoszewicz
Instruktor Nurkowania PADI
tel. +48. 662 018 975

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego